çok daha fazlası

Bizi tanıyın ve satış organizasyonlarını bir üst seviyedeki mükemmellik düzeyine  taşımaya nasıl yardımcı olduğumuzu öğrenin.

rakams_ekim_satisi

Rakams Ekip Satışı 

Yüksek getirili toplantılarda zorlu rekabete karşı çeviklik kazanın. Bölümler arası yetenekleri kullanarak, fırsat yaratın. Nitelikli anlaşmalar yapmak için tüm aşamalarda satış toplantılarını en üst düzeye çıkarın. Üçüncü şahıslar ve satış ekibi arasında uyum sağlayarak müşteri deneyimini yükseltin.

rakams_satis_sunum

Rakams Satış Sunum 

Rakipleri yenen ikna edici satış sunumları hazırlamak ve sunmak için strateji, araç ve becerileri kazanın. Farklı etkileyici bir satış yapmak için müşterilerinizin gönüllerini fethedecek hikaye anlatma tekniklerini kullanın. Rakams Satış sunumu ile müşteriye farkınızı açıkça ortaya koyun ve satış yapın.

rakams_satis_agi

Rakams Satış Ağı

Satış döngüleri boyunca, teması korumak, değer katmak ve "akılda kalmanızı" güçlendirecek Satış stratejileri kullanın. İş bağlantıları ve fırsatlar üretmek için sosyal etkinliklerden nasıl faydalanacağınızı öğrenin. Sürekli satış ağı kurmayı ve networking çabalarını koruyan sistemi kurun.

rakams_musteri_hizmetleri

Rakams
Müşteri Hizmetleri

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak, beklentileri aşmak ve olumlu bir müşteri deneyimi yaratmak için strateji ve beceriler geliştirin. Gelen çağrıları fırsata çevirerek ve olumsuz deneyimleri en aza indirgeyerek verimliliği artırın. Doğru çözümleri yerleştirmeye, endişeleri gidermeye ve ilişkiyi güçlendirmeye odaklanın. 

rakams_satis_liderligi

Rakams
Satış Liderliği

Günümüzün hızlı tempolu iş ortamında, satış yöneticileri günlük faliyetlerinin içinde kaybolarak iş vakalarının bütününe odaklanmakta zorluk çekiyor. Rakams Satış liderliği, satış yöneticilerinin hem lider hem de yönetici olarak oynaması gereken kritik rolleri anlamalarına ve ayırmalarına yardımcı olur. 

rakams_yuksek_performansli_satis

Rakams
Yüksek Performanslı Satış 

Cazip bir satış teklifi iletmek ve anlaşmayı kazanmak için gerekli olan bilgiyi edinerek güven inşa edin ve müşterileriniz ile değer yaratan diyaloglar kurun. Satışı ilerletmek için gereken faaliyetler olan Müşterilerinizin satın alma, tanımlama ve izleme biçimine uyum sağlamayı hızla öğrenin! 

Adres

19 Mayıs Mh., Turapoglu Sokak, 34736 Kozyatağı / İstanbul
Kontakt

E-posta: info@rakams.com 
Telefon: 0216 350 6862

Link

Program 
Yaklaşım
Hakkımızda Gelin Satış ekipleriniz ile ulaşmak istediğiniz sonuçları konuşalım.
Sonra sizi o sonuçlara götürelim.
İhtiyaçlarınızı daha ayrıntılı tartışmak için bizi arayın veya
bu formu doldurun.